
Thermowood Production - це повна мануфактура циклу, де зовнішній вигляд і довговічність виробів закладаються не на етапі монтажу, а задовго до нього - в технологічній студії фінішної обробки деревини. Одним із ключових елементів цього підходу є власна студія Tikkurila, створена спеціально для роботи з термодеревом в умовах серійного та індивідуального виробництва саун та будинків.
Відповідь – у системі фарбування. Не в «кольорі», а в технології нанесення олій та лаків, адаптованої під структуру термомодифікованої деревини.
Термодерево, оброблене за 180–220 °C, має іншу капілярну структуру, знижену гігроскопічність та підвищену розмірну стабільність. Застосування випадкових масел або «універсальних» лаків призводить до поверхневої плівки, яка не працює у довгостроковій перспективі. Саме тому ми використовуємо професійні системи Tikkurila, розроблені для екстремальних кліматичних умов Північної Європи.
Наша студія — це не склад з банками фарби, а повноцінна технологічна ділянка, інтегрована у виробничий процес:
Ми є офіційним дилером Tikkurila, що дає нам доступ не тільки до продуктів, а й до технологічної підтримки виробника від підбору систем до впровадження нових рішень.
Завдяки прямій співпраці з виробником ми забезпечуємо:
✅ Кращі ціни на лакофарбову продукцію
Відсутність посередників дозволяє використовувати преміальні олії та лаки без подорожчання кінцевого виробу.
✅ Технологічна та інженерна підтримка
Кожна система покриття підбирається з урахуванням призначення виробу: фасад сауни, інтер'єр парної, тераси, житлові зони будинків.
✅ Власне обладнання для кольорування
Точні відтінки, повторюваність кольору в серійних проектах, адаптація під архітектурні концепції клієнтів та архітекторів.
✅ Широкий вибір систем
Від глибоко проникаючих масел, що підкреслюють текстуру термодерева до зносостійких лаків для комерційних об'єктів — глемпінгів, готелів, SPA-комплексів.

Результат - рівномірне, довговічне покриття, яке не тріскається, не відшаровується і зберігає естетичний вигляд десятиліттями.
Якщо ви проектуєте або плануєте:

📩 Напишіть нам у WhatsApp слово «PROJEKT» — ми безкоштовно підготуємо 3D-проект, підберемо систему покриттів та розрахуємо доставку з повним митним супроводом (EUR.1, 0 % мита для ЄС).
📞 +380 67 201 50 50
🌐 www.thermowood-production.de - ринок Німеччини
🌐 www.lestorg.org.ua - ринок України

