| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.8 |
| Гарантія | 1 |
| Дефект напруги акумулятора | 34 В |
| Діапазон напруги | (Напруга батареї+5)~115В |
| Етапи зарядки | насипний, поглинаючий, залитий |
| Захист від перенапруги | 4500 Вт/порт |
| Класс защиты | IP31 |
| Коефіцієнт температурної компенсації | В-5 мВ/°C/ елемент (25 °C .) |
| Макс. вхідна потужність | 3200 Вт |
| Макс. вхідна сонячна напруга | 145 В |
| Максимальный ток | 50 А |
| Напруга перезаряду | 60 В |
| Номинальное напряжение | 48 В |
| Повернення напруги після дефекту батареї | 36 В |
| Повернення напруги після перезаряду | 58 В |
| Температурная компенсация | 0°C до +50°C |