| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.68 кг |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Агод |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Безщітковий, Li-ion, 40 В |
| Длина шины | 35 см |
| Комплектация | Акумулятор (4 Аг) - 2 шт. Зарядний пристрій на 2 акумулятора - 1 шт. Шина - 1 шт. Ланцюг - 1 шт. Інструкція з експлуатації - 1 шт |
| Объем масляного бака | 0.25 л |
| Тип двигателя | акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |