| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.21 кг |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.5 Агод |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Щітковий, Li-ion, 36 |
| Длина шины | 30 см |
| Комплектация | Акумулятор - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Шина. Ланцюг Oregon. Ключ-викрутка |
| Объем масляного бака | 0.11 л |
| Тип двигателя | акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |