| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Общие | |
| Вес | 3.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Щітковий, Li-ion, 18 |
| Длина шины | 25 см |
| Комплектация | Акумулятор - 1 шт (2 Ач). Зарядний пристрій - 1 шт. Шина. Ланцюг Oregon. Ключ-викрутка |
| Объем масляного бака | 0.05 л |
| Тип двигателя | акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 3.5 м/с |