| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 2.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Безщітковий, Li-Ion 18 |
| Длина шины | 20 см |
| Комплектация | Без акумулятора и зарядного пристрою. Направляюча шина - 1 шт. Пильний ланцюг - 1 шт. Чохол для направляючої шини - 1 шт. Гайковий ключ - 1 шт. |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 0.55 л |
| Тип двигателя | акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 8.6 м/с |