| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Безщітковий, Li-Ion 18 |
| Длина шины | 30 см |
| Комплектация | Без акумулятора і зарядного пристрою. Шина Oregon. Ланцюг Oregon. Ключ-викрутка |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 0.11 л |
| Тип двигателя | акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 7.3 м/с |