| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.92 кг |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Агод |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Безщітковий, Li-ion, 20 |
| Длина шины | 25.4 см |
| Комплектация | Акумулятор - 1 шт (4 Аг) - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт;. Шина - 1 шт;. Ланцюг - 1 шт;. Інструкція з експлуатації - 1 шт |
| Объем масляного бака | 0.13 л |
| Тип двигателя | акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 14.5 м/с |