| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідні кабелі | 4 мм2 35 см (включно з роз’ємом MC4) |
| Гарантія | 1 |
| ККД | 22.24 % |
| Количество элементов | 120(12*10) |
| Макс. номінал серії запобіжників | 25 А |
| Макс. потужність напруги | 35.37 В |
| Макс. потужність струму | 13.57 А |
| Макс.напруга системи | 1500 В |
| Максимальная мощность | 480 Вт |
| Максимальне вітрове навантаження/снігове навантаження | 2400Pa/5400Pa |
| Материал рамки | Анодований алюмінієвий сплав |
| Напряжение холостого хода | 42.70±3% |
| Переднє скло | Висока передача 3,2 мм, низький вміст заліза, загартоване скло |
| Розподільна коробка | IP68 3 діода |
| Ток короткого замыкания | 14.31±3% |
| Тип елементу | 182*91 N Type Mono |