| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 60 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Двигатель | електрична |
| Діаметр заточной області | 580 мм |
| Угол наклона | 15 |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность двигателя | 2.2 кВт |
| Тип | прямохідна |