| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 30 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.6 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічний викид трави | Нет |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Колеса передні/задні | 140/165, мм |
| Комплектация | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Матеріал корпуса | Поліпропілен |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Привід руху (самохідна) | немає |
| Регулювання висоти косіння | Центральне |
| Режим мульчування | є |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина кошения | 33 см |