| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 67 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Агод |
| Бічний викид трави | Да |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Комплектация | Без акумулятора та зарядного пристрою. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект бічного викиду |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Привід руху (самохідна) | є |
| Регулювання висоти косіння | Центральна |
| Режим мульчування | є |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина кошения | 53 см |