| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Словакия |
| Объем травосборника | 40 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Агод |
| Бічний викид трави | Нет |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Колеса передні/задні | 150/250, мм |
| Комплектация | Акумулятор 48Вх4Аг- 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Травозбірник - пластиковий - 1 шт. Комплект для мульчування - 1 шт. Комплект кріпильних елементів - 1 шт |
| Матеріал корпуса | Полипропилен |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Привід руху (самохідна) | немає |
| Регулювання висоти косіння | Центральна |
| Режим мульчування | є |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина кошения | 38 см |