| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Словакия |
| Объем травосборника | 60 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Агод |
| Бічний викид трави | Нет |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Колеса передні/задні | 200/280, мм з кульковими підшипниками |
| Комплектация | Акумулятор 4Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Травозбірник - тканинно-пластиковий. Комплект кріпильних елементів |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Привід руху (самохідна) | немає |
| Регулювання висоти косіння | Централізована |
| Режим мульчування | немає |
| Рекомендована площа косіння | 400 кв.м |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинно-пластиковий |
| Ширина кошения | 46 см |