| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 35 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.6 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Агод |
| Бічний викид трави | Нет |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Щітковий |
| Комплектация | Акумулятор - 2 шт BL4018. Зарядний пристрій - 1 шт BDC2A. Травозбірник - тканинний. Комплект кріпильних елементів. Вставка для мульчування. Складна рукоятка |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Привід руху (самохідна) | немає |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина кошения | 32 см |