| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Вес | 11.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Діаметр великих коліс | 260 мм |
| Количество колес | 2 шт |
| Материал | Сталь |
| Материал колес | Гума (пневматика) |
| Розміри в розкладеному стані | 44х60х110 |