| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 260 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність водяного бака | 30 л |
| Гарантія | 1 |
| Двигатель | Loncin LC2V78F-2 |
| Комплектация | Бак для води. Швидкознімне з’єднання |
| Макс. глибина різу | 260 мм |
| Макс. діаметр диска | 700 мм |
| Объем двигателя | 678 куб.см |
| Мощность двигателя | 12.1 кВт |