| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 125 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність водяного бака | 25 л |
| Гарантія | 1 |
| Двигатель | Loncin G420F |
| Комплектация | Бак для води. Швидкознімне з’єднання |
| Макс. глибина різу | 180 мм |
| Макс. діаметр диска | 500 мм |
| Объем двигателя | 420 куб.см |
| Мощность двигателя | 9.6 кВт |