
5 599,03 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Объем пылесборника | 0.56 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.48 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1.5 Аг |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | 2-в-1 насадка для щілин/інтегрована щітка - 1 шт. Щітка для прибирання шерсті тварин - 1 шт. Довга насадка для щілин - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Можливість збору води | немає |
| Напряжение | 14.4 В |
| Повітряна потужність | 20 аВт |
| Мощность всасывания | 437 мм/Н2О |
| Время работы | 12.5 хв |
| Скорость воздушного потока | 1080 л/хв |