| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение | чорний кольоровий метал |
| Комплектация | Круг відрізний - 1 шт |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Профіль круга | плоский |