| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение | нержавіюча сталь листовий метал |
| Комплектация | Набір з 100 шт |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Профіль круга | плоский |