| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Довжина лещат | 740 мм |
| Максимальна ширина робочого столу | 541 мм |
| Максимальне вертикальне навантаження | 250 кг |
| Робочі висоти | 800 мм |
| Число положень лещат | 3 |