| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Финляндия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 79 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Дальність викиду снігу | 12 м |
| Керування напрямком викиду | електричне |
| Робоча висота | 51 см |
| Рабочая ширина | 90 мм |
| Тип снігоприбирача | двоступеневий |
| Управління дальністю викиду | електричне |