| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплитуда колебаний | 2.5 мм |
| Вес | 2.39 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Шліфмашина ексцентрикова. Одна АКБ 2,0 Ач. Зарядний пристрій (тип 2,0 А). Будівельна сумка |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Регулювання оборотів | немає |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова акумуляторна |
| Частота вращения | 12000 об/хв |