| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 3.9 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 Агод |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Шліфмашина ексцентрикова безщіткова - 1 шт. Акумулятор FLEXVOLT DCB546 - 2 шт. Зарядний пристрій DCB118 - 1 шт. Спортивна сумка - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 225 мм |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова акумуляторна |
| Частота вращения | 1200 об/хв |