| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.8 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 800 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Частота вращения | 9000 об/хв |