| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.1 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1.7 Аг |
| Выходная мощность | 700 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon PowerStack 1.7 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Количество скоростей | 3 |
| Максимальный крутящий момент | 282 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Наявність удару | є |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Частота вращения | 3800 об/хв |
| Частота обертання 1 швидкість | 1800 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3800 об/хв |
| Частота удаpов | 4400 уд/хв |