22 876,43 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Агод |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 190 мм |
| Диаметр отверстия | 16 мм |
| Комплектация | Торцювальна пила . Диск TCT на 40 зубів 190 x 16 мм . Мішок для пилу . Акумуляторна батарея 18,0 В (версия 2.0) емкость 4 Ач - 1 шт. . Зарядний пристрій 2,0 А – 1 шт. +подарунок Пила лобзикова акумуляторна SFMCS600B |
| Кут повороту наліво | 47 град |
| Кут повороту направо | 47 град |
| Макс. глибина різу під кутом 45° | 50 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90° | 90 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 152 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 216 мм |
| Максимальный угол наклона | 47 град |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип пилы | торцювальна |
| Частота вращения | 3800 об/хв |