| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 216 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Пила торцювальна мережева - 1 шт |
| Кут повороту наліво | 47 град |
| Кут повороту направо | 47 град |
| Макс. глибина різу під кутом 45° | 35 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90° | 70 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 203 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 305 мм |
| Максимальный угол наклона | 47 град |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип пилы | торцювальна |
| Частота вращения | 4800 об/хв |