| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 Агод |
| Вес | 21.5 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 210 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 45° | 45 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 65 мм |
| Максимальный угол наклона | 48 град |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Размер стола | 485 x 485 |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип пилы | циркулярна |
| Частота вращения | 5800 об/хв |