| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Количество скоростей | 2 шт |
| Общие параметры | |
| Вес | 54 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | немає |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Полотно з алмазним покриттям зі шведської сталі - 1 шт. Пускач - 1 шт. Столик на ніжках - 1 шт. Кутовий упор - 1 шт |
| Максимальна висота різу | 200.00 мм |
| Максимальна ширина різу | 305.00 мм |
| Регулювання оборотів | немає |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Швидкість полотна | 880 м/хв |