| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.85 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 2 Аг |
| Величина ходу | 25 мм |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила шабельна. Акумуляторні батареї 18,0 В (версія 2.0) ємність 2 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій 2,0 А - 1 шт. Пластикова валіза - 1 шт. |
| Максимальне число ходів | 3000 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип пилы | шабельна-акумуляторна |