| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 |
| Величина ходу | 28 мм |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пластикова валіза - 1 шт |
| Максимальна глибина різу в пластику | 50 мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 75 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 5 мм |
| Максимальне число ходів | 2400 ход/хв |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | є |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Тип пилы | шабельна |