| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.48 кг |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 19 мм |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пильне полотно - 2 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Картонна упаковка. |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 15 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 8 мм |
| Максимальне число ходів | 3100 ход/хв |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип пилы | лобзикова |