| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 190 мм |
| Диаметр отверстия | 16 мм |
| Комплектация | Пила циркулярна - 1 шт. Диск - 1 шт. Пиловідведення - 1 шт |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 50 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 66 мм |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилы | циркулярна |
| Частота вращения | 5300 об/хв |