| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 2.08 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 140 мм |
| Диаметр отверстия | 12.7 мм |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 35 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 43 мм |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Напряжение | 18 В |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилы | циркулярна |
| Частота вращения | 3700 об/хв |