| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.3 |
| Величина ходу | 40 мм |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Длина полотна | 295 мм |
| Комплектация | Полотна по Поротерм 12-го класу. Захисний чохол для ножів. Шестигранний ключ |
| Максимальне число ходів | 3000 ход/хв |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Тип пилы | алігатор |