| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 4.1 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| З’ємний патрон | немає |
| Комплектация | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Количество режимов работы | 3 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 32 мм |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 32 мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 4.5 Дж |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Частота вращения | 725 об/хв |
| Частота удаpов | 4200 уд/хв |