| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Вес | 0.23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Обнаружение древесины | є |
| Виявлення кольорового металу | є |
| Обнаружение проводки под напряжением | є |
| Виявлення чорного металу | є |
| Гарантія | 1 |
| Комплектация | В упаковці |
| Макс. глибина сканування деревини | 38 мм |
| Макс. глибина сканування кольорового металу | 38 мм |
| Макс. глибина сканування проводки | 50 мм |
| Макс. глибина сканування чорного металу | 38 мм |
| Напряжение питания | 1.5 |