| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Швеция |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 36 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Гумовий скребок - 1 шт. Елементи кріплення - 1 шт |
| Максимальний кут регулювання | 24 град |
| Регулировка высоты | 5 см |
| Робоча висота | 40 см |
| Рабочая ширина | 107 мм |