| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Швейцария |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 34.5 |
| Комплектация | Гумовий скребок - 1 шт. Елементи кріплення - 1 шт |
| Максимальний кут регулювання | 24 град |
| Регулировка высоты | 5 см |
| Робоча висота | 44 см |
| Рабочая ширина | 120 мм |