| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 243 кг |
| Трансмиссия | Гидростатическая |
| Пользовательские характеристики | |
| ECO-режим | Да |
| Ємність акумулятора | 30 Агод |
| Бічний викид трави | Нет |
| Гарантія | 3 |
| Колеса передні/задні | 15х6,00-6;15х6,00-6 |
| Комплектация | Комплект кріпильних елементів - 1 шт;. Травозбірник - 1 шт;. Штекер для мульчування - 1 шт;. Зчіпний пристрій для причепа - 1 шт;. Cтандартний зарядний пристрій - 1 шт;. Інструкція з експлуатації. |
| Кількість циліндрів двигуна | 1 |
| Матеріал травозбірника | тканинний |
| Напряжение | 48 В |
| Объем травосборника | 240 л |
| Мощность двигателя | 3 кВт |
| Підключення ножів | ручне |
| Регулювання висоти зрізу | ручний з важелем |
| Режим мульчування | є |
| Рекомендована площа косіння | 3000 кв.м |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | акумуляторний |
| Время зарядки | 2 хв |
| Ширина кошения | 84 см |