| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид штанги | розбірна з функцією подовження |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Безщітковий, Li-ion, 18 |
| Длина шины | 20 см |
| Загальна довжина інструменту без шини | 180-280 |
| Комплектация | Акумулятор Li-Ion - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Количество звеньев цепи | 34 |
| Паз шини | 1.1 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion;Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 6.5 м/с |
| Штанга | є |