| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 4.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | немає |
| Вид штанги | розбірна |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Длина ножа | 55 мм |
| Загальна довжина інструменту | 2.1 м |
| Комплектация | Акумулятор - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Максимальный диаметр веток | 25 мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Штанга | є |