| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | є |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Щітковий, Li-Ion, 18 |
| Длина ножа | 55 мм |
| Комплектация | Кущоріз акумуляторний. Акумулятор 18 В/5 Ач Li-Ion. Зарядний пристрій |
| Максимальный диаметр веток | 19 мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Штанга | немає |