| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | немає |
| Вес | 4.66 |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Щітковий, Li-lon, 36 |
| Длина ножа | 55 мм |
| Комплектация | Акумулятор 36 В/2.5 Аг. Зарядний пристрій. Прогумовані вставки на рукоятках |
| Максимальный диаметр веток | 22 мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип аккумулятора | Li-lon;Li-lon |
| Тип ножа | кущоріз |