| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.4 |
| Гарантія | 1 |
| Питание | 18В XR Li-Ion |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Кількість режимів освітлення | 3 |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Световой поток | 1000/3000 |