| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.64 |
| Гарантія | 1 |
| Питание | 18В XR Li-Ion |
| Комплектация | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 2 |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Световой поток | 90/1000 |