| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 |
| Гарантія | 2 |
| Глибина вибірки чверті | 8 мм |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пластиковий кейс - 1 шт. Перехідник для підключення пилососа - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт |
| Максимальная глубина строгания | 2 мм |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Частота вращения | 17000 об/хв |
| Ширина стругання | 82 мм |