| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 10.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Додаткова рукоятка - 1 шт. Зубило (SDS-Max 400 мм) - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 14.7 Дж |
| Регулювання оборотів | є |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Частота удаpов | 1890 уд/хв |